Na našej webovej stránke používame súbory cookies. Prezeraním našej webovej stránky súhlasíte s ich používaním a ukladaním do Vášho prehliadača. Ďalšie informácie o spôsobe používania súborov cookies môžete nájsť kliknutím sem

Vážení Občania!

Ako Ste boli informovaní z médií  od 1. júna 2020 sa začalo  celoštátne sčítanie domov a bytov. Po prvýkrát  sa uskutočňuje toto sčítanie elektronicky, ktoré sú povinné vykonať obecné úrady na základe už existujúcich údajov  obecnej evidencie domov a bytov. K tomu, aby sme dosiahli čím presnejšie údaje, prosíme Vás o poskytnutie pomoci. Vaša pomoc by spočívala vo vyplnení priložených dotazníkov, lebo o niektorých zmenách ako napr. obnova obvodového plášťa rodinného domu resp. bytu, výmena okien  atď. po roku 2011 nemáme presné informácie. Vami vyplnený  dotazník prispeje k presnému dokumentovaniu údajov pri sčítaní domov a bytov. Vyplnenie dotazníka nie je povinné,  je to iba   p r o s b a   od nás. Dotazník môžete vyplniť aj elektronicky na webovom sídle obce www.vrakun.sk kliknutím na link „Sčítanie domov“.

          Vyplnené dotazníky môžete:

  • odovzdať  pri informačnom pulte obecného úradu,
  • hodiť  do poštovej schránky umiestnenej  pri  vchodových dverách obecného úradu,
  • naskenovať  a poslať na emailovú adresu  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript. .

          Za  Vašu ochotu a pomoc Vám  vopred ďakujeme.

Dr. Štefan  Fazekas, starosta

 

Tisztelt Lakosság !

A statisztikai hivatal utasítása szerint 2020. június 1-én elkezdődött országos szinten a házak és lakások számlálása. A házak és lakások  elektronikus számláló íveit a községi hivatalok  töltik ki a meglévő nyilvántartások alapján. A községi hivatalnak a kisebb változásokról, mint pl. ablak csere,  külső burkolat felújítása 2011 után stb. nincs pontos információja. Pontosítás céljából kérnénk a lakosságot a mellékelt kérdőív kitöltésére. A kérdőív kitöltése nem  kötelező, csupán egy   k é r é s   Önök felé. A kérdőívhez hozzáférhetnek és akár  ki is tölthetik a www.vrakun.sk weboldalunkon a „Ház-számlálás“ linkre kattintva.

          A kitöltött kérdőívet a következőképpen tudja visszajuttatni hozzánk:

  • Leadhatja a községi hivatal információs pultjánál,
  • Bedobhatja a hivatal bejáratánál elhelyezett postaládába,
  • Beszkenelve  is elküldheti az  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.   e-mail címre.

          Segítségüket és megértésüket nagyon szépen köszönjük!
          Tisztelettel

Dr. Fazekas István, polgármester

ONLINE Sčítanie domov / Ház-számlálás